top of page

Acerca de

Dogtrekking.jpg

DOGTREKKING  na START !

Rok temu, gdy wlazłam lnianymi espadrylami w kałużę (wyjaśnienie dla Panów: letnie buty na sznurkowej podeszwie, wykonane z materiału)  zdałam sobie sprawę, że nic co piękne nie będzie trwało wiecznie.

Zastanawiasz się pewnie, co do stu piorunów ma to wspólnego z Waszym wypoczynkiem ? Po co piszę o butach skoro Ty, chcesz po prostu wiedzieć, dokąd zabrać swoją drugą połówkę (całą Familię)  i Waszego ukochanego psiaka ? !

Brak wiedzy jak spędzić potencjalnie najpiękniejsze chwile w Waszym życiu, to tak, jak łażenie w lnianych espadrylach po deszczu !  Albo co gorsza - taplanie się w nich w błocie !  

Rozważmy zatem, jak sprawić aby Wasz wypad był jedyny i niezapomniany.

Zapomnij o wyjeździe nudnym jak flaki z olejem, gwarantuję że szczęka opadnie Ci nie raz, ani dwa, ani nawet dziesięć razy. To będzie eksplozja doznań.

 

Ten pobyt nie będzie zwyczajny, oklepany i przewidywalny - w Sielankownii zaczniecie swoją przygodę z Dogtrekkingiem. 

Czekaj!  Czekaj ! Zanim powiesz, że to nie dla Was, że rasa nie ta, że nie będziecie biegać po górach itp.  to posłuchaj: 

Nie chodzi mi o to, aby od razu wysłać Was na 40 km trasę, a Waszą psinę zapakować w psie buciki w których będzie chodził, mówiąc bardzo delikatnie-  nieco poirytowany.

Proponuję Wam coś skrajnie innego!

Rekreacyjny Dogtrekking, czyli jak z przyjemnością dla wszystkich, chodzić z psem po górach.

Mieć czas na widoki, mieć czas dla Siebie.

Dostajesz od nas wszystko co jest potrzebne, aby Wasza trójka (czwórka, piątka) odkryła niesamowitą dla wszystkich formę spędzania czasu.

 

Po pierwsze:

Przed przyjazdem otrzymujesz dostęp do kursu online. Czyli tzw teoria. 

Rzetelna wiedza na ten temat, jest niestety w Polsce bardzo trudno dostępna. 

Jako trener Dogtrekkingu przekażę Ci najważniejszą wiedzę, skupiając się na:

- bezpieczeństwie 

- nauce potrzebnych komend

- emocjach i motywacji

- przestymulowaniu

- pierwszych krokach 

- sprzęcie

- i wielu innych ważnych aspektach

 

Po drugie:

Otrzymasz dostęp do wirtualnego przewodnika po najlepszych trasach Dogtrekkingowych w Górach Stołowych. Doskonałe opisy, niesamowite zdjęcie,  szczegółowa nawigacja po trasie. Przewodnik tworzony przez "Lokersów" więc masz pewność, że najlepsze trasy Cię nie ominą. To będzie totalna uczta dla Twoich oczu ! Dla ścisłości- chodzicie sami, kiedy chcecie. Nie ma grupy, przewodnika. Prowadzi Was wirtualny przewodnik. To się nazywa WOLNOŚĆ ! 

Po trzecie:

Będziecie mieszkać w swojej (na wyłączność) chatce w Sielankownii w komfortowych warunkach, czyli naszym Górskim Centrum Dogtrekkingu, gdzie witamy z otwartymi ramionami psy każdej rasy i wielkości.

Ośrodek bardzo wysoko oceniany przez naszych Gości. Na Bookingu mamy oceną 9,3/10 na ponad 300 opinii, więc na pewno się nie zawiedziesz ! 

 

Pewnie zastanawiasz się ile taka przyjemność kosztuje i kiedy możecie wpadać ?

Odpowiedź brzmi - mniej niż myślisz! 

Swoją przygodę z Dogtrekkingiem  najlepiej rozpocząć wiosną: w marcu, kwietniu lub maju, wtedy panują najlepsze warunki pogodowe. Dlatego właśnie w tych miesiącach możesz zarezerwować u nas DOGTREKKING NA START.  Najlepiej wybierz pasujące Ci minimum 4 dni w podanych miesiącach (tyle minimalnie trwa DOGTREKKING NA START) używając systemu rezerwacji w dolnym prawym rogu

lub na sielankownia.pl Jeśli wyświetli się opcja "DOGTREKKING NA START" to znaczy, że operacja się udała i możesz dokonać rezerwacji. Jeśli nie, wybierz inną datę. System automatycznie skalkuluje całkowitą kwotę za wszystko wyżej wymienione. . 

W razie problemów zawsze możesz do mnie napisać sielankownia@gmail.com, odpisuję do 24h. 

Do zobaczenia na trasie!  Paulina

 

bottom of page